Hasan Vezir’in yerine İlker Erdem getirildi
Spor Toto 2. Lig Kırmızı Grup'ta mücadele eden Ofspor'da, teknik direktörlük görevine İlker Erdem getirildi
Kulüp asbaşkanı Hafız Şirazi Kaba yaptığı açıklamada, geçen hafta oynadıkları Tokatspor maçı sonrasında teknik direktörleri Hasan Vezir ile yollarını ayırdıklarını anımsattı.Teknik direktörlük görevine İlker Erdem'i getirdiklerini ifade eden Kaba, ''İlker Erdem ile sezon sonuna kadar anlaştık. Takımın başında idmanlara başladı. Hocamıza yeni görevinde başarılar diliyoruz'' dedi.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.