Harun Aydının babaannesi vefat etti
Konyasporun eski yöneticilerinden 2. Başkan Harun Aydın, önceki gün Babaannesini kaybetti
Aydınlar Grubun yöneticileri Mevlüt, Muhsin, Akif, Halil İbrahim ve Harun’un babaanneleri 95 yaşındaki Sultan Aydın’ın cenazesi, Sultan Selim Camiinde kılınan cenaze namazının ardından Üçler Mezarlığına defnedildi. Merhaba Gazetesi olarak Merhuma Allah’tan rahmet, kederli Aydın ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.