‘Halk yoksullaştı, milyarderler arttı!’
29 Mart mahalli idareler seçimlerinde takvim geriye sayarken, MHPnin en iddialı olduğu bölgelerden biri olan Selçuklu bölgesinde, parti teşkilatı tarafından üçüncü seçim bürosu açıldı.
Seçim bürosunun açılışına MHP eski Milletvekili Sait Gönen, MHP Selçuklu Belediye başkan adayı M. Sırrı Demirel, parti il ve ilçe yöneticileri, MHP Selçuklu Kadın Kolları ile çok sayıda davetli katıldı. Açılışı dualarla yapılan Yazır Seçim bürosu açılışında konuşan, MHP eski milletvekili Sait Gönen, “AKP iktidara geldiğinde 6 tane dolar milyarderi vardı şimdi 60 tane var bunun neresi adalet ve kalkınmadır dağıtım adaletli ve eşit olmalıdır” dedi. İnsanların gitgide yoksullaştığını cebindeki paranın azaldığını ifade eden Gönen, “Bir de öbür tarafa bakıyoruz belli bir kesim sefa sürmekte ve vatandaşın sorunlarını görmezden gelerek kendi yandaşlarına her türlü imkânı sunmaktadır sizlere soruyorum bunu neresi adalet? Mağdur ve yoksul insanımızın yaralarını saracak onlara merhem olacak politika anlayışından uzak anlayışa son verilmelidir” diye konuştu.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.