Hakkı Özdemir oğlunu evlendirdi
Zekiye-Hakkı Özdemir ailesinin oğulları Ali, Emine-Rıza Bulduk ailesinin kızları Ismahan ile hayatını birleştirdi.
Zekiye-Hakkı Özdemir ailesinin oğulları Ali, Emine-Rıza Bulduk ailesinin kızları Ismahan ile hayatını birleştirdi. Genç çiftin düğün merasimi Özdemir ailesinin Taşra Karaaslan Mahallesi'nde ki evlerinin önünde gerçekleştirildi. Buradaki düğün merasimine çok sayıda davetli katıldı. Düğüne gelen davetlilere geleneksel Konya düğün pilavı ikram edildi. Merhaba Gazetesi olarak biz de yeni evlenen Ismahan-Ali Özdemir çiftine bir ömür boyu mutluluklar diliyoruz.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.