Geri sayım başladı
Atiker Konyaspor’un hafta sonu iç sahada oynayacağı Galatasaray maçı için geri sayım başladı. Lige verilen uzun aranın ardından yeşil-beyazlı ekip cumartesi günü sezonun ikinci yarısına Galatasaray maçı ile başlayacak
Spor Toto Süper Lig'in 17. haftasında sahasında karşılaşacağı Galatasaray maçının hazırlıklarını yaptığı antrenmanla sürdürdü.
İYİ BAŞLANGIÇ YAPMAK İSTİYOR
Atiker Konyaspor sezonun ikinci yarısına evinde galibiyetle başlamanın hesaplarını yapıyor. Uzun süredir rakibine karşı kazanamayan Yeşil-beyazlı ekip bu maçta şanssızlığını sonlandırmak istiyor. Atiker Konyaspor’un bu maçında Yeşil-beyazlı ekip taraftarlarının da stadyumu doldurup takımlarını desteklemesi bekleniyor
MAÇIN HAKEMİ KALKAVAN
Atiker Konyaspor - Galatasaray maçının hakemi açıklandı. Ligin 17. haftasında oynanacak olan müsabakanın hakemi Mete Kalkavan oldu. Kalkavan'ın yardımcıları Ceyhun Sesigüzel ve Esat Sancaktar yapacak. Karşılaşmanın dördüncü hakemi ise Sarper Barış Saka oldu.
Galatasaray Teknik Direktörü Riekernik yaptığı açıklamada"Konyaspor maçı mutlaka zor olacaktır. İyi organize olan bir takıma karşı oynayacağız. Spesifik bir oyun anlayışları var. Analiz ettik ve hazırlığımız yaptık. Son detayları tekrardan konuşacağız. En iyi şekilde bu maça hazırlıkları yapacağız. Oyuncularımızın maça ne kadar hazır olduğu da önemli. Lukas fit olursa Eren'le çift forvetle başlayabiliriz. Oyuncularımızın fit olma durumuna göre kadro şekillenecek" ifadelerini kullandı
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.