Faruk Dügen’den başkanlara ziyaret
Adalet ve Kalkınma Partisi İl Başkanı Faruk Dügen, Derbent, Hüyük ve Doğanhisar ilçeleri ve bağlı belde belediye başkanlarına teşekkür ziyaretinde bulundu.
Ziyaretine ilk olarak Derbent ilçesi ile başlayan Faruk Dügen, burada Debent Belediye Başkanlığı görevine tekrar seçilen Hamdi Acar ile sohbet etti. Dügen’in ikinci durağı Hüyük İlçesi oldu. Burada Belde Belediye Başkanlarını da ziyaret eden Dügen, Hüyük Belediye Başkanlığına seçilen Nusret Akgümüş’ü ziyaret etti. Faruk Dügen ve beraberindekilerin son durağı Doğanhisar ilçesi oldu. Burada da ilk olarak Belde Belediye Başkanlarını ziyaret eden Dügen Başkanlardan sorunlarını dinledi. Daha sonra Doğanhisar Belediye Başkanlığına seçilen Salih Öztoklu’yu ziyaret eden Dügen, burada geniş bir kalabalık tarafından karşılandı.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.