Eski yöneticilerden Ali Akınvefat etti
Konyaspor gençlik kolları ve Konyaspor yönetim kurulu üyeliği yapan, iş adamı Ali Akının Antalyada vefat etti
64 yaşında vefat eden Ali Akın, 1970 yılında Konyaspor Gençlik Kollarında aramızdan ayrılan Lokman Beştav, Ahmet Kartal, Hikmet Özöğür “Singer” ve İbrahim Dayanık “Bektaşi” ile Şevket Yanartaş, Abdullah Özöğür, Hüseyin Arkoç, Ahmet Soyaslan, Mancı Sofi Yaşar ile birlikte çalıştı. 1974 yılında Veysel Büyükmumcu’nun Başkan olduğu dönemde, yönetim kurulunda görev aldı. Konya’nın Şems “Güllükbaşı” mahallesinde doğup büyüyen Ali Akın, Fatih Çarşısında Manifatura işi ile uğraşırken, emekliye ayrılarak Antalya’ya yerleşmişti. Merhuma Allah’tan rahmet, kederli ailesine ve Konyaspor camiasına başsağlığı dileriz. Spor Servisi
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.