Erdem: Yeni bir sayfa açmak istiyoruz
Spor Toto 2. Lig Kırmızı Grup’ta hafta sonu deplasmanda Kocaelispor ile karşılaşacak olan Ofspor’un teknik direktörü İlker Erdem, rakipleri karşısında galip gelerek Ofspor’da yeni bir sayfa açmak istediklerini söyledi.
Erdem, yaptığı açıklamada, Ofspor gibi büyük bir camiaya geldiğini belirterek, “Sezon başında bu takımın başında yer alan teknik direktör Mehmet Birinci ile daha sonra göreve gelen Hasan Vezir’e, takıma yaptıkları katkılardan dolayı çok teşekkür ediyorum. Sıkıntılı bir dönemden geçiyoruz. Sorunlarımızı camia olarak kenetlenerek aşacağımıza inanıyoruz. Bizler ve futbolcular üzerilerine düşen görevi yapacaklardır” dedi. Takımının başında ilk maçında Kocaelispor ile karşılaşacağını anımsatan Erdem, “Bu maç hem benim için hem de futbolcular için ayrı bir öneme sahip. Biz Kocaelispor deplasmanına 3 puan için gideceğiz. Alacağımız galibiyet ile Ofspor’da yeni bir sayfa açmak istiyoruz” diye konuştu.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.