Erdem: İnegölspor'u mağlup etmek istiyoruz
Spor Toto 2. Lig Beyaz Grup ekiplerinden Kırklarelispor Teknik Direktörü Bilgin Erdem, İnegölspor karşılaşmasından galip ayrılmak istediklerini bildirdi
Erdem yaptığı açıklamada, hafta sonu deplasmanda İnegölspor ile karşılaşacaklarını hatırlatarak, puan kaybetmek istemediklerini söyledi. İnegölspor maçına ciddi bir şekilde hazırlandıklarını ve zirve hedeflerinin sürdüğünü ifade eden Erdem, ''Kırklarelispor'un hak ettiği yere gelmesi için gayret ediyoruz. Artık zirveye oynamak istiyoruz. Tüm karşılaşmalar bizim için önemli. İnegölspor karşılaşmasından galip ayrılmak istiyoruz. Ofspor maçında kaybettiğimiz 2 puanın üzüntüsünü, İnegölspor karşılaşmasından kazanacağımız 3 puanla unutmak istiyoruz'' diye konuştu.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.