DSP Ereğli’de başkan Özdemir
Demokratik Sol Parti (DSP) Ereğli İlçe Başkanlığı'na Serpil Özdemir seçildi.
Özdemir, İlçe Başkanlığı'nda yapılan kongreye tek aday olarak girdi. Yeterli çoğunluğun sağlanmasının ardından gerçekleştirilen seçimde 36 delegenin 25'inin oyunu alan Özdemir, ''DSP'nin misyonuna yakışan bir hizmet anlayışı ile çalışacağız'' dedi.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.