DP Konya’da istifa, Alagöz GİK üyesi
Demokrat Partinin 5. Olağan Kongresinin ardından Konya İl Teşkilatı Yönetim Kurulu, görevinden istifa etti.
Yapılan açıklamada istifanın yeni yönetimin önünü açmak ve teşkilat çalışmalarına yardımcı olmak amacıyla yapıldığı belirtildi. Bu arada kongrede Durmuş Alagöz de Genel İdare Kurulu (GİK) üyeliğine seçildi. Halen Barem Dergisi’ni yayımlayan Durmuş Alagöz, Konya’da uzun yıllar gazetecilik yapmıştı.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.