Çınar: Takımı uçurmasını beklemeyin
Merhaba Gazetesi Spor Yazı İşleri Müdürü aynı zamanda TSYD Konya Şube Başkanı Recep Çınar, Toku Konyaspor'un yeni teknik patronu Uğur Tütüneker'i değerlendirdi
Konyaspor'da üst üste alınan kötü sonuçların ardından Teknik direktör Hüsnü Özkara'nın istifa sının ardından Uğur Tütüneker ile 1,5 yıllığına anlaşma sağladı. Merhaba Gazetesi Spor Yazı İşleri Müdürü aynı zamanda TSYD Konya Şube Başkanı Recep Çınar, " Kısa vadede Uğur Tütüneker'den şapkadan tavşan çıkartmasını beklemesinler" diyerek,"kalitesine ve yeterliliğine asla itirazım yok ama bu takımı uçurmasını kaçırmasını da beklemesinler"
Recep Çınar'ın yazısını okumak için tıklayın
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.