CHP’de sessiz istifa
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Konya İl Başkanı İmdat Şen, yaklaşık bir buçuk ay önce CHP İl Başkanlığı görevinden istifa ettiğini söyledi.
29 Mart Mahalli İdareler Seçimleri’nin ardından bir yenilik ve değişim süreci başlatmak istediklerini belirten Şen, “Yeni bir yönetim kurulsun, farklı sesler belirsin, gençleşme olsun istedik. Henüz, CHP İl Başkanlığı’na yeni bir başkan ataması yapılmadı” dedi.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.