CHP İl Başkan Adayı Ünal projelerini açıkladı
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Konya İl Başkan Adayı Mehmet Ali Ünal, yaptığı yazılı açıklama ile yeni dönemde il başkanlığı görevinin kendisine tevdi edilmesi halinde yapacağı çalışmaları anlattı.
Maddi ve manevi tüm güçleriyle partilerinin ve partililerin emrinde olacaklarını ifade eden Mehmet Ali Ünal, “Bireysel başarı yerine toplu başarıyı önemsiyoruz. Toplam kalite yönetimi anlayışı içinde bütün yöneticilerimiz ve partililerimizle birlikte partimizi yüceltmeyi, büyümeyi ve iktidara taşımayı iş edineceğiz. Partililer ve toplumla kaynaşıp bütünleşerek, partimizin kapılarını sürekli açık tutarak çalışmalarımızı sürdüreceğiz” dedi.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.