Çat' Kaymakam Sonel'e forma hediye etti
Seydişehir Belediye Başkanı Abdulkadir Çat Seydişehir Belediyesi Voleybol Takımının Diyarbakır Büyükşehir Belediyesporu 3-0 yendiği maçın sonrasında Kaymakam Tuncay Sonel'e takım forması hediye etti.
Seydişehir Belediye Başkanı Abdulkadir Çat Seydişehir Belediyesi Voleybol Takımının Diyarbakır Büyükşehir Belediyesporu 3-0 yendiği maçın sonrasında Kaymakam Tuncay Sonel'e takım forması hediye etti. Çat, Seydişehir Kaymakamı Tuncay Sonel'in ismini taşıyan 9 numaralı Seydişehir Belediyesi Voleybol Takımı formasını hediye etti.
Belediye Başkanı Abdulkadir Çat Kaymakam Tuncay Sonel'e formayı verirken yaptığı konuşmada "Hem Türk sporuna verdiği katkılardan hem de halkımızla olan birlikteliğinden ve sıkıntılarında yanında olmasından dolayı kendisine teşekkürlerimizi ifade ediyorum" dedi. Başkan Çat Voleybol Takımı sporcularını tebrik ederek başarılarının devamını diledi; "Seydişehir'in sosyal yaşamına canlılık getirmemizi sağladınız. Halkımız maçları iple çeker hale geldi. Bölgenin tek temsilcisi olarak Seydişehir'i en iyi şekilde temsil ettiğiniz ve spor salonunu dolduran binlerce vatandaşlarımıza galibiyet coşkusu yaşatarak Seydişehir'e moral kazandırdığınız için sizlere minnettarız. Sizlere çok büyük imkanlar sunamıyoruz , elimizdeki sınırlı olanaklara rağmen çok önemli başarılara imza attığınız için Seydişehir halkım adına sizlere teşekkürlerimi ifade ediyorum" dedi.
Seydişehir Kaymakamı Tuncay Sonel ise Seydişehir Belediyesi Voleybol Takımı'nın İlçenin çok güzel tanıtımını yaptığını ifade ederek,değerli sporculardan oluşan takımın Seydişehir için çok büyük şans olduğunu dile getirdi. Tuncay Sonel" Marka şehrin marka takımına sahip olduğumuz için Belediye Başkanımız Abdulkadir Çat'ı kutluyorum. Her zaman sizlerin yanındayız" diye konuştu. Maçtan sonra protokolle bir araya gelen Seydişehir Belediyesi Voleybol Takımı, maçlara her zaman takım ruhu ve kazanma hedefiyle çıktıklarını ifade ederek kendilerinin her zaman yanında olan ve desteğini hiçbir zaman esirgemeyen Seydişehir Belediye Başkanı Abdulkadir Çat'a teşekkür etti.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.