Büyük erkekler potada 2 maç var
Büyük Erkekler Yerel Basketbol Ligi’ne bugün oynanacak karşılaşmalarla devam edilecek.
Büyük Erkekler Yerel Basketbol Ligi’ne bugün oynanacak karşılaşmalarla devam edilecek. 100. Yıl Spor Salonu’nda saat 18.30’da başlayacak maçta Konevi Gençlik ile Başak Gençlik karşılaşacak. 20.00’da ise Konya Basket-Konya Başakspor maçı var. Öte yandan Okullar filede heyecan sürüyor. Okullararası Genç Kızlar Voleybol İl Birinciliği’nde bugün 3 maç yapılacak. Atatürk Spor Salonu’nda oynanacak günün ilk maçı saat 10.30’da başlayacak. Ayrıca Okullararası Yıldızlar Futbol İl Birinciliği’nde de bugün birbirinden zevkli karşılaşmalar oynanacak.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.