Buca ilk kez geriden gelip puan kazandı
Spor Toto Süper Lig’de bugüne kadar geriye düştüğü müsabakalardan puan çıkaramayan Bucaspor, dün Manisaspor karşısında 1-0 geriye düştükten sonra 1 puan almayı başardı.
Ligde 6. beraberliğini Manisaspor karşısında alan Bucaspor, İzmir’de oynadığı son 3 müsabakada 5 puan çıkardı. Geriye düştüğü Beşiktaş, Galatasaray, Bursaspor, Gaziantepspor, İstanbul Büyükşehir Belediyespor, Kardemir Karabükspor, Fenerbahçe ve Trabzonspor maçlarında sahadan puansız ayrılan Bucaspor, dün Manisaspor karşısında 1-0 geriye düşmesine rağmen beraberliği yakaladı ve sahadan 1 puanla ayrıldı. Ligin en az gol kaydeden (9) ekibi olan Bucaspor’un dünkü tek golünü Manisasporlu Kahe kendi kalesine attı. Bucaspor’da dünkü maçta sarı kart gören Orhan Ak, ilk devrenin son maçı olan Kayserispor deplasmanında forma giyemeyecek.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.