Bu hafta 3 efsane konuk oldu
Konyaspor tarafından artık geleneksel hale getirilen ve geçmiş yıllarda başkan, yönetici, teknik adam ve oyuncu olarak hizmet veren isimlerin hatırlanarak onure edilmesini amaçlayan ‘Efsanelere Vefa Ödül Töreni’ Bursaspor maçı öncesi yapıldı.
Konyaspor tarafından artık geleneksel hale getirilen ve geçmiş yıllarda başkan, yönetici, teknik adam ve oyuncu olarak hizmet veren isimlerin hatırlanarak onure edilmesini amaçlayan ‘Efsanelere Vefa Ödül Töreni’ Bursaspor maçı öncesi yapıldı. Atiker Konyaspor’a oyuncu olarak hizmet veren İzzet Köktaş, Cenk İşler ve Altan Aksoy’a günün anısına plaketleri ve 42 numaralı isimlerinin yazılı olduğu formalar Kulüp Başkanı Ahmet Şan tarafından takdim edildi.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.