Bölgesel Ligde galibiyet haftası
Bölgesel AmatörLig 7.grupta mücadele eden Sarayönü Belediyespor ve Akşehirspor sezonun 18.haftasını galibiyetle kapattı. Sarayönü Belediyespor evinde Eğirdirspor’u 2-1 yenerken Akşehirspor deplasmanda Tavşanlı Linyit’i 1-0 yendi.
Bölgesel AmatörLig 7.grupta mücadele eden Sarayönü Belediyespor ve Akşehirspor sezonun 18.haftasını galibiyetle kapattı. Sarayönü Belediyespor evinde Eğirdirspor’u 2-1 yenerken Akşehirspor deplasmanda Tavşanlı Linyit’i 1-0 yendi.
TAKİPÇİSİ İLE FARKI AÇTI
Sarayönü Belediyespor sezonun 18. Hafta maçında sahasında Eğirdirspor ile karşılaştı. Maç öncesinde Isparta temsilcisi 2 puanlık farkla Yeşil-siyahlı ekibin bir basamak gerisinde yer alıyordu. Karşılaşmanın ilk yarısı golsüz sona erdi.maçın ikinci yarısında konuk ekip Oğulcan ile 1-0 öne geçti.
Sarayönü Belediyespor bu gole Mustafa Sayan ve Erkan Çelik ile cevap vererek sahadan 2-1’lik galibiyetle ayrıldı. Yeşil-siyahlı ekip bu galibiyetle puanını 29 yaparak 4.sırayayükseldi.
AKŞEHİR TEK GOLLE KAZANDI
Akşehirspor sezonun 18. Hafta maçında deplasmanda Tavşanlı Linyitspor ile karşılaştı. Rakibi ile arasında 3 puanlık fark bulunan kırmızı-beyazlı ekip rakibini son dakikada Akif’in attığı golle 1-0 kazanarak Tavşanlı Linyit ile puanlarını eşitledi. Akşehirspor bu galibiyetle puanını 21 yaptı ancak averajla rakibinin bir basamak gerisinde 9. sırada yer aldı.
MUHAMMET GÜMÜŞ
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.