Birinciler belli oldu
2016-2017 Öğretim Yılı Okul Sporları faaliyet takviminde yer alan okullararası 'Minikler Yıldızlar Gençler Wushu İl Birinciliği' Müsabakaları 17 Aralık 2016 tarihinde yapıldı. Nazmiye Muslu Spor Salonunda yapılan Minikler Yıldızlar Gençler Wushu İl Birinc
2016-2017 Öğretim Yılı Okul Sporları faaliyet takviminde yer alan okullararası 'Minikler Yıldızlar Gençler Wushu İl Birinciliği' Müsabakaları 17 Aralık 2016 tarihinde yapıldı. Nazmiye Muslu Spor Salonunda yapılan Minikler Yıldızlar Gençler Wushu İl Birinciliği sonunda dereceler şu şekilde oluştu:
Minikler Kız kategorisinde;
Chang Quan 20 Form bayanlarda; 1.Meryem Sude Korkmaz, 2.Esma Kaya, 3.Hafize Yenice, 3.Efnem Gökalp
Nan Quan 20 Form bayanlarda; 1.Suden Sahra Eyuslu, 2.Fadim Rana Karaslan, Azra Didem Dereli, Nisa Nur İnce
Chang Quan 32 Form bayanlarda; 1.Kardelen Amine Öden, Aze Eslem Çelik, 3.Almina Sarı, 3.Nisa Nur Irmak
Jianshu 32 Form bayanlarda; 1.Aze Eslem Çelik, 2.Meryem Sude Korkmaz
Dao Shu 32 Form bayanlarda; 1.Kardelen Amine Öden
Gun Shu 32 Form bayanlarda; 1. Almina Sarı, 2.Nisa Nur Irmak
Minikler Erkek kategorisinde;
Nan Quan 20 Form erkeklerde; 1.Furkan Osman Sayıner, Abdullah Yılmaz, Ömer Faruk Gökçil
Chang Quan 32 Form erkeklerde; 1.İbrahim Ali Alanyurt
Dao Shu 32 Form erkeklerde; 1. İbrahim Ali Alanyurt
Gun Shu 32 Form bayanlarda; 1. İbrahim Ali Alanyurt
Yıldızlar Kız kategorisinde;
Chang Quan 32 Form bayanlarda; 1.Melek Küçüktanık, 2.Hilal Yüzbaıoğlu, 2.Saime Sude Küçüktanık, 3.Ebrar İkbal Çelik, 3.Sıla Öztürk
Nan Quan 32 Form bayanlarda; 1.Aynur Murat
Chang Quan 1. Guidin Form bayanlarda; 1.Hanife Eylem Özay, 2.Sıla Özge Öden, 3.Hayrie Turgut
Dao Shu 32 Form bayanlarda; 1.Melek Küöüktanık, 2. Hilal Yüzbaşıoğlu, Saime Sude Küçüktanık
Dao Shu 1. Guidin Form bayanlarda; 1.Sıla Özge
Gun Shu 32 Form bayanlarda; 1.Hilal Yüzbaşıoğlu, 2.Ebrar İkbal Çelik, 3.Beyza Melahat Çelik, Nadire Nur Orhan
Nan Gun 32 Form byanlarda; 1.Aynur Murat, 2.Nisa Nur Yakışır
Yıldızlar Erkek kategorisinde;
Chang Quan 32 Form erkeklerde; 1.Yunus Emre Altınsarı
Dao Shu 32 Form erkeklerde; 1.Yunus Emre Altınsarı
Gun Shu 32 Form erkeklerde; 1.Yunus Emre Altınsarı
Gençler Kız kategorisinde;
Chang Quan 1. Guidin Form bayanlarda; 1.Hatice Nur Küçüktanık
Dao Shu 1. Guidin Form bayanlarda; 1.Hatice Nur Küçüktanık
Taiji Jian 1. Guidin Form bayanlarda; 1.Rabi Nur Öztaş
Gun Shu 1. Guidin Form Bayanlarda; 1.Hatice Nur Küçüktanık
Gençler Erkek kategorisinde;
Chang Quan 1. Guidin Form erkeklerde; 1.Muhammed Enes Bayraktar, 2.Ahmet Yasin Özmen
Dao Shu 32 Form erkeklerde; 1.Muhammed Enes Bayraktar, 2.Ahmet Yasin Özmen
Gun Shu 32 Form Erkeklerde ; 1.Ahmet Yasin Özmen, 2.Muhammed Enes Bayraktar,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.