BBP Halkapınar teşkilatı kuruldu
Büyük Birlik Partisi (BBP) Halkapınar'da ilçe teşkilatını kurdu.
BBP İlçe Kurucu Başkanı Adnan Şentürk, BBP ilçe binasında yaptığı basın açıklamasında, ilçe teşkilatında kurucu başkan olarak bir haftadır görev aldığını, üye kayıtlarının başladığını, Pazartesi ve Salı günü resmiyete geçeceklerini söyledi. Türkiye'nin geneline seslenmek istediğini ifade eden Şentürk, ''Bizde ırkçılık, bölücülük, ayırıcılık yok. Bizde bileştiricilik var. Bizde bütün insanları ayrı ayrı kucaklamak var, bizim siyasi görüşümüzde milliyetçilik var'' dedi.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.