Baysangur olmadı
Anadolu Selçukspor’da Cenk Özcan’ın yerine daha önce takımı çalıştıran Konyalı teknik adam Abdurrahman Baysangur’un ismi geçiyordu.
Yeşil-beyazlı yönetimin tecrübeli çalıştırıcı ile görüştüğü ve olumlu yanıt aldığı ifade edilmişti. Baysangur ile ilgili son kararın ise Konyaspor yönetimi ile yapılan görüşmenin ardından netlik kazanacağı belirtilmişti. Daha önce Anadolu Selçukspor’da görev alan başarılı teknik adam, yeşil-beyazlı takımla çıktığı 49 maçta 15 galibiyet, 20 beraberlik ve 14 mağlubiyet almıştı.
Yapılan görüşmelerin ardından Anadolu Selçukspor Başkanı Erkan Genç , ““Cenk Özcan hocamız bundan böyle Konyaspor Scout ekibinde çalışmasını sürdürecek. Aramıza sezonun devre arasında katılan Alper Avcı hocamız bundan böyle takımımızı lig maçlarına hazırlayacak” açıklamasını yaptı. Yapılan bu açıklamanın ardından takımın yeni patronu Alper Avcı oldu.
HAKAN ARMUTCU
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.