Başkanlardan seçim yorumu
29 Mart Mahalli İdareler Seçimi sonrası başkanlığa seçilen Konya Büyükşehir ve merkez ilçe belediye başkanları Adalet ve Kalkınma Partisi Konya İl Başkanlığı'nı ziyaret etti.
Ziyarette değerlendirme yapan Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Akyürek, ilkeli, dürüst ve seviyeli bir seçim kampanyasının yaşandığını kaydetti. AK Parti İl Başkanı Faruk Dügen de, 29 Mart seçimleri kazanan adayların hizmetleriyle tüm Konya’yı kucakladığını söyledi.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.