Başkan Özçelebi oldu
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Selçuklu Kadın Kolları ilçe binasında kongresini gerçekleştirdi
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Selçuklu Kadın Kolları ilçe binasında kongresini gerçekleştirdi. Kongre sonucu CHP Selçuklu ilçe Kadın Kolları başkanlığına Refiye Özçelebi seçildi. CHP Selçuklu Kadın Kolları kongresine 47 delege katıldı. Yapılan oylama sonucu 37 delegenin oyunu alan Refiye Özçelebi CHP Selçuklu Kadın Kolları başkanlığına seçilirken, yönetim kurulu üyeliklerine de Elmas Ünüvar, Özden Sıddık Özatlı, Gülseren Özkan, Melek Akyel, Aylin Bağdat, Saniye Adıgüzel, Şükran Akalp ve Nesrin Ertan seçildi. Kongre sonucu delegelere ve partililere teşekkür eden CHP Selçuklu Kadın Kolları Başkanı Refiye Özçelebi, “Partimizi iyi bir getirmek ve iktidara taşımak için kadınlarımızla birlikte mücadele edeceğiz. Birlik ve beraberlik içinde olacağız. İlçemizde üniversiteye okumaya gelen çocuklarımızın kalabilecekleri bir yer düşünüyoruz. Kadınlarımızın el becerilerini geliştirmesi için meslek kursları açmayı planladık. Birlik ve beraberliğimizin pekişmesi için kermesler üzenleyeceğiz” dedi.
HABER MERKEZİ
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.