Atiker Konyaspor PFDK’ya sevk edildi
Atiker Konyaspor, Bursaspor maçında yapılan kötü ve çirkin tezahüratlardan ötürü PFDK'ya sevk edildi. Yeşil-beyazlı kulübün PFDK'ya sevk edilmesine sebep olan küfürlerin Güney Alt Tribün'de yapıldığı öğrenildi.
Taraftarların büyük çoğunluğu Bursaspor taraftarının tahriklerine kapılmazken, Güney Alt Tribün'de yapılan tezahüratlar üzüntü yarattı. Türkiye'de ses getiren projeleri ile adından söz ettiren Konyaspor taraftarının kötü ve çirkin tezahüratlarla anılması kulüp çevrelerinde de üzüntüyle karşılandı. Kulübe yakın kaynaklardan edinilen bilgiye göre, yapılan tezahüratlar Konyaspor'da üzüntü yarattı. Konyaspor Kulübü'nün bu tezahüratlardan ötürü para cezası alması bekleniyor.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.