Atiker Konyaspor günü tek antrenmanla tamamladı
Atiker Konyaspor, Ziraat Türkiye Kupası H Grubu'nda karşılaşacağı Trabzonspor maçı hazırlıklarını tamamladı.
Ziraat Türkiye Kupası H Grubu son hafta maçında 26 Ocak Perşembe günü deplasmanda Trabzonspor ile karşılaşacak olan Atiker Konyaspor, öğleden sonra Kayacık Tesisleri'nde yaptığı antrenmanla hazırlıklarına devam etti. Salonda yapılan CORE ısınma ve denge-ağırlık hareketleri ile başlayan antrenman, sahada yapılan çabukluk hareketleriyle devam etti. Oyuncular top kapma ve pas çalışmasının ardından yapılan taktik çalışma ile idmanı tamamladı.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.