Anlamlı destek
Ampute Futbola Konya Şoförler Odası'ndan destek
Engelliler Haftası münasebeti ile Konya Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Kemal Can Konya Engelliler Gücü Spor Kulübü Yöneticilerini makamında kabul etti. Samimi bir ortamda geçen görüşmede Kulüp Başkanı İzzet Soydabircan yaptıkları faaliyetlerle ilgili bilgi vererek Konya’ yı Süper Ligde temsil eden tek takımın Konya Ampute Futbol takımı olduğunu söyledi. Konya Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Kemal Can’ da bir konuşma yaparak Konya Ampute Futbol takımınının süper ligde verdiği mücadeleyi yakından takip ettiğini, engellilere spor yaptırılması noktasında önemli aşamalar kaydedildiğini ve Konya Ampute Futbol takımınca yapılan çalışmaları takdirle karşıladığını ifade etti. Kemal Can bugüne kadar olduğu gibi bundan sonrada engellilere yönelik yapılan faaliyetlere her türlü desteği vereceğini ifade etti.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.