Anıl: Gol attığım için gerçekten çok sevindim
Galatasaray’da ilk oynadığı maçta takımına 3 puanı getiren golü atan Anıl, “Bu benim Galatasaray takımında ilk resmi maçımdı ve bu maçta takımıma 3 puanı kazandıran golü atmanın onurunu yaşıyorum.
Hafta boyunca çalışmalar yaptık. Maç öncesi yaptığımız konuşmada hocamın bana maçta görev vereceğini anladım. Biraz heyecanlıydım ancak ağabeylerim bu heyecanımı yatıştırdı. Mutluyum” dedi. Sarı-kırmızılı oyuncu Gökhan Zan ise ilk yarıyı Galatasaray’a yakışmayan bir yerde bitirdiklerini vurgulayarak, “İkinci yarı uzun ve önümüzde çok maç var. Önemli olan ikinci yarıda birlik ve beraberlik içinde bütünleşerek ve taraftarımızın desteğiyle deplasmanda oynadığımız gibi içerdeki maçlarımızı da iyi oynamak ve Galatasaray’ı hak ettiği yere getirmek. En azından Avrupa Kupası’na katılmak istiyoruz” açıklamasında bulundu.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.