Anadolu'da Pendik mesaisi
Spor Toto 2.Ligi Beyaz Grup’ta 23 Nisan Pazar günü Pendikspor’a konuk olacak Konya Anadolu Selçukspor karşılaşmanın hazırlıklarını sürdürüyor
TEKNİK ÇALIŞTI
Karatay Belediyesi Tatlıcak Mehmet Tevfik Lav Tesisleri'nde teknik direktör Mustafa Alper Avcı ve yardımcıları nezaretinde gerçekleştirilen çalışma koşu ve ısınma hareketleri ile başladı. Sivas Belediyespor karşılaşmasında forma giyen oyuncuların koşunun ardından tamamladığı antrenmanda diğer futbolcular yarı sahada teknik bir çalışma yaptı.
5 OYUNCU KATILMADI
Öte yandan Anadolu Selçukspor'un gerçekleştirdiği antrenmana tedavileri devam eden Seddar Karaman ve Ragıp Başdağ katılmadı.Her iki oyuncunun yeni sezona hazırlandığı öğrenildi. İki oyuncununda oynanacak olan son 2 karşılaşmada sahadaki yerini alamayacak. Ayrıca TFF 2.Lig karmasına dahil olan Özkan Taştemur, Arif Demir ve Maksut Taşkıran Anadolu Selçukspor gerçekleştirdiği antrenmana katılmadı.
İDRİS BAKAN
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.