Anadolu'da Kocaeli mesaisi
Haftasonu evinde ağırladığı Ofspor'u 2-0 mağlup ederek play-off yolunda önemli bir engeli geride bırakan Anadolu Selçukspor, pazar günü deplasmanda konuk olacağı Kocaeli Birlikspor maçının hazırlıklarına başladı.
Haftasonu evinde ağırladığı Ofspor'u 2-0 mağlup ederek play-off yolunda önemli bir engeli geride bırakan Anadolu Selçukspor, pazar günü deplasmanda konuk olacağı Kocaeli Birlikspor maçının hazırlıklarına başladı.
1.5 SAAT SÜRDÜ
Spor Toto 2.Lig Beyaz Grup'ta oynadığı son 8 maçta yenilgi yüzü görmeyen Anadolu Selçukspor, ligin 31.haftasında deplasmanda konuk olacağı Kocaeli Birlikspor maçının hazırlıklarına dün Karatay Belediyesi Mehmet Tevfik Lav Tesisleri'nde gerçekleştirdiği antrenmanla başladı. Ofspor galibiyetinin futbolculara oldukça olumlu olarak yansıdığı görüldü. Yaklaşık 1.5 saat süren antrenmanı Anadolu Selçukspor yöneticileri de yerinden takip etti.
BURAK TAŞPINAR
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.