Anadolu’da “bir nefes” sınavı
Spor Toto 2.Lig Beyaz Grupta mücadele eden Anadolu Selçukspor bugün sahasında İstanbulspor ile karşılaşacak.
Spor Toto 2.Lig Beyaz Grupta mücadele eden Anadolu Selçukspor bugün sahasında İstanbulspor ile karşılaşacak. Atatürk Stadyumunda oynanacak mücadele saat 13.30’da başlayacak. Yeşil-beyazlı ekibin zorlu maçını Trabzon bölgesinden Ramazan Keleş yönetecek. Keleş’in yardımcılıklarını yine Trabzon bölgesinden Murat Şener ve Cemil Tunç yapacak. Maçın 4.hakemi ise yine aynı bölgeden Tolga Sancak olacak.
4 MAÇTA 0 ÇEKTİ
Ligin ikinci yarısında ilk 4 haftada birbirinden zorlu maçlara çıkan Anadolu Selçukspor bu maçlardan puansız ayrılarak alt sıralara kadar geriledi. Yeşil-beyazlı ekip 26 puanla 12. sırada yer alırken küme düşme hattında bulunan ve 16.basamakta bulunan Büyükçekmece Tepecikspor ile arasında 4 puanlık bir fark bulunuyor. Yeşil-beyazlı ekip İstanbulspor maçını da kaybettiği takdirde ve alt sıradaki ekiplerin kazanması halinde puan farkı 1’e düşecek.
NEFES ALMAK İSTİYOR
Spor Toto 2.Lig'in ilk yarısında rakibine 5-1 mağlup olarak ağır bir mağlubiyet alan Anadolu Selçukspor, pazar günü evinde İstanbulspor'u yenerek rövanşı almak ve kötü gidişe ‘dur’ demek istiyor
CEZALAR BİTTİ
Amed karşısında rakibine yaptığı sert müdahale nedeniyle iki maç ceza alan Volkan Koçaloğlu ve Büyükşehir Belediye Erzurum maçında sarı kart gören Berat ile kırmızı kart gören Ragıp Başdağ’ın cezaları bitti Üç oyuncu da teknik direktör Cenk Özcan’ın görev vermesi halinde forma giyebilecek
ABİDİN KURT
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.