Ali Dere takımını sırtlıyor
Bu sezon Atiker Konyaspor'da fazla forma şansı bulamayarak Anadolu Selçukspor'a geri dönen Ali Dere gösterdiği performansla göz dolduruyor.
Bu sezon Atiker Konyaspor'da fazla forma şansı bulamayarak Anadolu Selçukspor'a geri dönen Ali Dere gösterdiği performansla göz dolduruyor. Anadolu Selçukspor'un evinde oynadığı Keçiörengücü karşılaşmasında takım arkadaşlarına birçok pozisyon üreten Ali Dere, gösterdiği performansla teknik heyeti sevindirdi.
SAHANIN YILDIZI OLDU
Ligin ikinci yarısında Atiker Konyaspor'dan tekrar Anadolu Selçukspor'a geri dönen Ali Dere, gösterdiği performans ile Aykut Kocaman mesaj verdi. Yeşil-beyazlıların cuma günü evinde oynadığı Keçiörengücü karşılaşmasında takım arkadaşlarına birçok pozisyon üreten Ali Dere, takımını sırtladı. Yaptığı koşularla dikkat çeken Ali Dere, sahanın yıldızı olmayı başardı.
2 MAÇTA GÖREV YAPTI
Bu sezon Atiker Konyaspor'da fazla forma şansı bulamayan Ali Dere, sadece 2 maçta görev yaptı. Ziraat Türkiye Kupası ve Spor Toto Süper Lig maçlarında forma giyen Ali Dere 24 dakika sahada kalırken etkili bir performans sergileyemedi. Teknik direktör Aykut Kocaman'ın gözüne girmeyi başaramayan Ali Dere, başka takımlardan teklif gelmesine rağmen yuvasına geri dönmeyi tercih ederek Anadolu Selçukspor'a katıldı.
5 GOL ATTI
Geçtiğimiz sezon Anadolu Selçukspor'da kaptanlık görevi üstlenerek takımı sırtlayan Ali Dere'nin ligin ikinci yarısında nasıl bir performans sergileyeceği merak konusu oldu. 2015-2016 sezonunda yeşil-beyazlı forma altında 27 maça çıkan Ali Dere, 5 gol atma başarısı gösterdi. 7 sarı kart gören Ali Dere yeşil-beyazlı forma altında 2 bin 263 dakika sahada kaldı. Sezon başında Atiker Konyaspor'un kampına katılan genç futbolcuya, TFF 1.Lig takımlarından teklif gelmesine rağmen Aykut Kocaman'ın raporu doğrultusunda takımda kalmıştı.
ABİDİN KURT
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.