Ali Dere Milli Takımda göz doldurdu
Konyaspor’un genç futbolcusu Ali Dere performansıyla dikkat çekmeye devam ediyor.
U19 Milli takımın Antalya'da, İtalya ile oynadığı ve 3-0 kaybettiği maçta ilk 11’de sahaya çıkan Ali Dere oynadığı futbolla göz doldurdu. 90 dakika sahada kalan Ali Dere, Milli takımda sergilediği oylumlu futbolla, ligin ikinci yarısında Konyaspor’da forma giymeye hazır olduğunu biri kez daha gösterdi.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.