Akyürek, 2025 nolu sandıkta oy kullandı
Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Akyürek, eşi ve kızı ile birlikte oyunu kullandı.
Sabah saat 08.00'de oy kullanmanın başlamasıyla birlikte Atatürk İlköğretim Okulu'na gelen Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Akyürek, eşi ve kızıyla birlikte 2025 nolu sandıkta oyunu kullandı. Akyürek, seçimlerin Konya'ya ve Türkiye'ye hayırlı olmasını dileyerek, "Sabahın erken saatlerinde vatandaşlarımızın bu yoğunluğu milletimizin seçimlere olan sevgisini göstermekte" dedi.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.