AKTİSAD yönetiminden MHP İl Başkanına ziyaret
AKTİSAD Başkanı Soner Cesur ve AKTİSAD yönetim kurulundan MHP İl Başkanı seçilen Hasan Kaya'ya hayırlı olsun ziyareti
AKTİSAD Başkanı Soner Cesur ve AKTİSAD yönetim kurulundan MHP İl Başkanı seçilen Hasan Kaya'ya hayırlı olsun ziyareti. AKTİSAD Yönetim Kurulu Başkanı Soner Cesur ve AKTİSAD yönetim kurulu sosyal faaliyetler komisyon üyesi Hüseyin Aksoy, Milliyetçi Hareket Partisi il başkanlığına seçilen Hasan Kaya'ya makamında tebrik ziyaretinde bulundular. AKTİSAD Başkanı Soner Cesur, Hasan Kaya ve ekibine başarılar dileyerek, yeni yönetimin Konya’ya ve Milliyetçi Hareket Partisi'ne hayırlı olmasını diledi.
HABER MERKEZİ
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.