AKP Selçuklu yönetimi Alanya’da bir araya geldi
AK Parti Selçuklu İlçe Teşkilatı tarafından Alanya Bera Otelde düzenlenen istişare toplantısına Selçuklu Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, Teşkilatlanmadan Sorumlu İl Başkan Yardımcısı İsmail Sağır, İlçe Başkanı Yusuf Ayık, Selçuklu İl Genel ve Belediy
Selçuklu Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, istişare toplantısına katılan tüm partililere seçimler süresince kendisine verdiği destekten dolayı teşekkür etti. 3 gün süren toplantıda belediyenin çalışmaları değerlendirilirken bundan sonraki çalışmalar hakkında da görüşler sunuldu. Toplantıya katılan partililer 17 Temmuz tarihinde yapılacak olan İl Başkanlığı seçimleri hakkında da değerlendirmede bulunuldu.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.