AKP Karatay’da 22. Danışma Toplantısı yapıldı
AKP Karatay İlçe Teşkilatı 22. Danışma Meclis toplantısını geniş bir katılımla gerçekleştirdi.
Başak Tesislerinde düzenlenen toplantıya Çevre ve Orman Bakanı Veysel Eroğlu, AKP Konya Milletvekilleri Hasan Angı, Mustafa Kabakcı, Ayşe Türkmenoğlu, AKP İl Başkanı Mustafa Çevik, Selçuklu Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, Meram Belediye Başkanı Serdar Kalaycı, Karatay Belediye Başkanı Mehmet Hançerli, AKP Karatay İlçe Başkanı İsa Küçükkerniç ve yönetimi ile mahalle temsilcileri katıldı.
İsa Küçükkerniç, “Ak Parti yedi yıllık iktidarı döneminde önüne çıkarılan bütün engellere rağmen milletin desteği ile hizmetine devam etmektedir” diyerek danışma meclis toplantısının hayırlı olmasını diledi.
İsa Küçükkerniç, “Ak Parti yedi yıllık iktidarı döneminde önüne çıkarılan bütün engellere rağmen milletin desteği ile hizmetine devam etmektedir” diyerek danışma meclis toplantısının hayırlı olmasını diledi.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.