AKP Karatay Kadın Kolları’ndan ziyaret
Adalet ve Kalkınma Partisi Karatay İlçe Kadın Kolları Başkanı Münevver Yavaş ve yönetim kurulu üyeleri gazetemize nezaket ziyaretinde bulundu.
Ziyarette 3 ay önce göreve getirildiklerini hatırlatan Münevver Yavaş, ilçe teşkilatı ile uyumlu bir çalışma atmosferinde hizmet edeceklerini söyledi. İlçeye bağlı tüm mahalle ve köylerde ziyaretler gerçekleştirerek kadınların sorunlarını yerinde tespit ettiklerini ve çözüm üretmeye çalıştıklarını kaydeden Yavaş, “Kadınlarımız en fazla işsizlik sorunundan yakınıyor. Elimizden geldiğince insanlarımıza yardımcı olmaya çalışıyoruz” dedi.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.