AKP ilçe ve belde adaylarını tanıttı
AKP Konya İl Teşkilatı büyükşehir, ilçe ve belde belediye başkan adaylarını Konevinde düzenlediği toplantı ile tanıttı.
AKP Konya Milletvekili Sami Güçlü, adaylara kendi menfaatleri için değil halkın menfaati için görev yapmalarını tavsiye ederken yeni dönemde görev alacak başkan adaylarının çıtayı daha da yükseltmek için çalışmak zorunda oldukları gerektiğini söyledi. Hasan Angı’nın ise konuşmasında, “Belediye Başkan Adaylarımız bizlerin yüzlerini ‘Ak’ ettikleri için bu dönemde aday gösterildiler” şeklinde ki değerlendirmesi dikkat çekti.
AKP Konya İl Başkanı Faruk Dügen, mevcut belediye başkanlarının büyük hizmetlere imza attıklarını ifade ederken, “Başkanlarımız geçmişte yaptıkları hizmetler ile halkın mutluluğu için çalıştılar. Bundan sonra da aynı şekilde hizmetlerimiz devam edecek” dedi.
Konuşmaların ardından AKP Konya İl Başkanı Faruk Dügen, 31 ilçenin ve ilçelere bağlı Beldelerin Belediye Başkan adaylarını hem basına hem salonda bulunan partililere tanıttı.
ALİ SAİT ÖGE
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.