AKP İl Başkanı Sorgun hastaları ziyaret etti
Adalet ve Kalkınma Partisi Konya İl Başkanı Ahmet Sorgun ve beraberindeki il başkan yardımcıları ve il yönetimi kurulu üyeleri, Konya Numune Hastanesi’nde tedavi gören hastaları ziyaret etti.
Ziyarete Başkan Sorgun’un yanı sıra hasta ziyareti programına il başkan yardımcıları Mustafa Erkuş, Mustafa Yazlık, Ertuğrul Uslu, İl Kadın Kolları Başkanı Leyla Erdal, İl Gençlik Kolları Başkanı Muhammet Ali Orak, İl yönetim kurulu üyeleri İzzet Yıldız, Yusuf Uçar, Mustafa Varol katıldı. Yatan hasta ziyaretleri sırasında hastalarla tek tek ilgilenip onlara geçmiş olsun dileğinde bulunan AKP İl Başkanı Ahmet Sorgun, hasta ve yakınlarına çeşitli hediyeler verdi.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.