AKP Derbent seçim bürosu açıldı
Adalet ve Kalkınma Partisi Derbent Belediye Başkan Adayı Hamdi Acarın seçim bürosu açılışı, milletvekilleri Hasan Angı, Ali Öztürk, İl Başkanı Faruk Dügen, Başkan Yardımcıları İsmail Sahar ve Cemal Bulutun katılımlarıyla yapıldı.
Açılışta ilk konuşmayı yapan Derbent İlçe Başkanı Hamdi Kuyubaşı belediyecilikte başarılı bir beş yıl yaşadıklarını belirtti. Derbent Belediye Başkan Adayı Hamdi Acar da kısaca beş yıllık icraatlardan bahsederek “Önümüzdeki dönem için de projelerimiz ve kaynakları hazır. İnşallah seçimden hemen sonra, ilçemizin gelişip kalkınması yönündeki çalışmalarımız artarak sürecek” dedi.
Bölgeden sorumlu milletvekili Ali Öztürk ise Derbent’in geçen beş yılı iyi değerlendirdiğini dile getirdi. İl Başkanı Faruk Dügen, partilerine gösterilen ilgi ve güvenden duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Derbent’in seçim Koordinasyon Merkezi açılışındaki coşkusu bize seçim için fikir vermeye yetiyor. İnşaallah Derbent’te rekor seviyede bir oyla yolumuza devam edeceğiz” dedi.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.