AKP Altınekin’den Karatay’a ziyaret
AKP İl Yönetim Kurulu Üyesi ve Altınekin ilçe Müfettişi Yahya Ak ve beraberindeki Altınekin ilçe yönetimi ile birlikte Karatay Belediye Başkanı Mehmet Hançerli’yi makamında ziyaret etti.
Sohbet ortamında geçen ziyarette 15 Nisan’da Altınekin İlçe Teşkilatı’nın yeniden oluşan yönetimi ile tanışma ziyaretleri gerçekleştirdiklerini ifade eden AKP İl Yönetim Kurulu Üyesi Yahya Ak, Altınekin’in kalkınması için ellerinden gelen çabayı sarf edeceklerini söyledi.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.