Adnan:Rakip önemli değil, kazanmalıyız
Konyaspor’un tecrübeli oyuncusu Adnan Güngör, Sivasspor karşısında alınan yenilgiyi telafi etmek istediklerini ve bunun içinde rakibin kim olduğunun önemli olmadığını tek düşüncelerinin Pazar günü sahada mücadele ederek 3 puanı almak olduğunu belir
İlk yarının son maçına çıkacaklarını ifade eden Adnan Güngör, "Geçtiğimiz hafta rakibimiz olan Sivasspor karşısında çok kötü bir yenilgi aldık. İnşallah bunu kendi sahamızda ve seyircimizin önünde oynayacağımız maçta telafi edeceğiz. Rakip kim olursa olsun ister Galatasaray isterse başka bir takım şu anda rakip seçecek durumda değiliz. Galip gelerek ilk yarıyı en azından alt sıraların biraz daha üzerinde bitirmek istiyoruz. Bunu başaracak gücümüzde var. Çok iyi çalışıyoruz. Sivasspor karşısında aldığımız yenilgiyi kendi saha ve seyircimiz önünde oynayacağımız Galatasaray maçını kazanarak telafi edeceğiz. İlk yarıyı iyi tamamlayıp sezonun ikinci yarısına daha umutlu hazırlanmak istiyoruz. Arkadaşlığımız üst düzeyde. Bunu son maçta skora yansıtıp 3 puanı alan taraf olacağımıza inanıyorum" şeklinde görüş belirtti.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.