Adil’den ilk kez kötü performans
Sezon başında Adana Demirspor’dan kadroya dahil edilen ve son 6 maçtır da performansıyla karşılaşmalara ilk 11’de başlayan genç stopere tabiri caizse nazar değdi.
Abdülkerim Bardakçı ile iyi bir ikili olduktan sonra, Başakşehir, Fenerbahçe, Kasımpaşa, Alanyaspor, Erzurumspor ve son olarak Ankaragücü karşılaşmasına ilk 11’de sahaya çıkan Adil Demirbağ Ankaragücü karşılaşmasında iyi bir performans sergileyemezken 88. dakikada ise penaltıya sebebiyet verdi.
SPOR SERVİSİ
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.