Adem Esen görevi Altay’a devretti
Yerel seçimlerde Selçuklu Belediye Başkanlığına seçilen Uğur İbrahim Altay, düzenlenen törenle Doç. Adem Esenden görevi devraldı.
Başkanlık makamında yapılan devir-teslim törenine; Selçuklu Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, Ak Parti İl Başkan Yardımcısı İsmail Sahar, AK Parti Selçuklu İlçe Başkanı Yusuf Ayık, Belediye Meclis üyeleri, Selçuklu Belediyesi Başkan Yardımcıları ve Birim Müdürleri ile çok sayıda AKP’li üye katıldı. Selçuklu Belediye Başkanlığı görevinde Uğur İbrahim Altay'a başarı dileğinde bulunan Doç. Dr. Adem Esen, on yıl süreyle Selçuklu’ya hizmet ettiklerini ve Selçuklu için sorumluluk duyan herkesle ortak yönetme ve yönetimi paylaşma gayreti içerisinde olduklarını söyledi.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.