Adaylara yoğun ilgi
Saadet Partisi Büyükşehir ve Merkez İlçe Belediye Başkan Adayları gittikleri her yerde vatandaşların ve esnafların sevgi gösterisi ile karşılanıyor.
Saadet Partisi Büyükşehir ve Merkez İlçe Belediye Başkan adaylarının bir başka durağı ise engelli vatandaşların yanı idi. Petek İşyerlerinde bulunan Engelliler Derneği’ni ziyaret eden adaylar burada Dernek Başkanı Ahmet Mıhçı ve çok sayıda engelli vatandaş ile bir araya geldi. Engelli vatandaşlar Saadet partili kadroları yeniden görevde görmek istediklerini ifade ederek, “Sizlerin döneminde oldukça rahat bir ortamımız vardı. Şimdi ise sizin döneminizde bize verilen yerler elimizden alındı. Bizlere ciddi şekilde destek verecek olan idarecilere ihtiyacımız var” dedi.
Adaylar adına konuşan Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Özkafa, engelli vatandaşların yaşadığı her engeli kaldırmak için çalışacaklarını söylerken, “Engelli vatandaşlarımızın her istekleri bizim için çok önemli. Sizlere her konuda destek olma ve her türlü ihtiyaçlarınızı karşılama sözü veriyoruz. Bizim dönemimizde hiç biriniz kapıdan dönmeyeceksiniz. Her alanda olduğu gibi sizler için de ciddi çalışmalarımız var. Her türlü engeli ortadan kaldırmak için çalışma sözü veriyoruz” diye konuştu.
ALİ SAİT ÖGE
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.