Adana Demir, 5 haftalık seriyi bozdu
PTT 1. Lig takımlarından Adana Demirspor, 5 haftadır sürdürdüğü galibiyet serisini Bucaspor'dan aldığı mağlubiyet ile bozdu.
PTT 1. Lig takımlarından Adana Demirspor, 5 haftadır sürdürdüğü galibiyet serisini Bucaspor'dan aldığı mağlubiyet ile bozdu. Bucaspor deplasmanından önce, Teknik Direktör Mustafa Uğur yönetiminde çıktığı 5 maçı da kazanan mavi-lacivertliler, 5 haftada 5 galibiyetle puanını 17'ye çıkardı. Ligin ilk 5 haftasında sadece 2 puan alarak kötü bir başlangıç yapan Adana Demirspor, 6. haftada oynanan Adanaspor derbisiyle takımın başına geçen Teknik Direktör Mustafa Uğur ile 5 hafta galibiyet serisi sürdürdü. Bucaspor maçıyla galibiyet serisinin bozulmasını değerlendiren Uğur, 1461 Trabzon maçıyla beraber yeni bir galibiyet serisi yakalamayı hedeflediklerini belirtti.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.