1922 Konyaspor’da istifa
Karatay Termal 1922 Konyaspor’da yeni yönetimde 2. Başkanlık görevine yapan Fevzi Tezcan istifa etti.
Tezcan, sosyal medya hesaplarından yaptığı açıklamada: “ 1922 Konyaspor Kulübü’ndeki ikinci başkanlık ve yönetim kurulu üyeliğinden çeşitli sebeplerden dolayı istifa kararı aldım. Bu kısa süreçte istemeyerek kalbini kırdığım insanlar oldu ise haklarını helal etsinler. Yönetim kurulu arkadaşlarıma ve takımımıza bundan sonraki maçlarda başarılar dilerim. Saygılarımla” ifadelerini kullandı
SPOR SERVİSİ
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.