Zafer: Sivasspor’u yeneceğiz
Konyasporun tecrübeli isimlerinden Zafer Demir, saha ve seyirci avantajımızı en iyi şekilde kullanarak Sivasspor maçından galibiyetle ayrılacaklarına inandığını söyledi.
Tatlıcak Tevfik Lav Tesisleri’nde yapılan antrenman öncesi basın mensuplarının sorularını cevaplayan tecrübeli oyuncu Zafer Demir, hafta sonu oynayacağımız Sivasspor maçı ile ilgili olarak yaptığı değerlendirmede “Hem bizim hem de rakibimizin açısından Cumartesi günü bizleri zor bir maç bekliyor. Bu maçta daha akıllı oynayan, daha çok isteyen taraf kazanacaktır diye düşünüyorum. Bizim için en büyük avantajımız kendi sahamızda ve taraftarımızın önünde oynayacak olmamız. Taraftarımızın bizi yalnız bırakmayacağına inanıyoruz. Onların desteğine her zaman olduğu gibi yine ihtiyacımız var. Tribünlerin desteği ve iyi mücadele, iyi oyun sonrası galip gelmek istiyoruz” diye konuştu.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.