Yönetim Kurulu Bakan Suat Kılıçı ziyaret etti
Konyaspor Kulüp Başkanı Ahmet Şan ve yönetim kurulu üyeleri Zeki Çimen, Ahmet Koyuncu, Okay Tınkırdan oluşan heyet, Konyaspora Süper Lige giden yolda her türlü desteği vermeye hazır olan Konya Mill
Konyaspor Kulüp Başkanı Ahmet Şan ve yönetim kurulu üyeleri Zeki Çimen, Ahmet Koyuncu, Okay Tınkır’dan oluşan heyet, Konyaspor’a Süper Lig’e giden yolda her türlü desteği vermeye hazır olan Konya Milletvekillerinin de katılımıyla Gençlik ve Spor Bakanı Sayın Suat Kılıç’ı makamında ziyaret etti. Gençlik ve Spor Bakanı Sayın Suat Kılıç’ın makamında gerçekleşen ziyarete Konya Milletvekilleri Mustafa Kabakçı, İlhan Yerlikaya, Mustafa Akış, Cem Zorlu ve Harun Tüfekçi de katıldı. Konyaspor’a destek turları çerçevesinde Konya milletvekillerimizin öncülüğünde yapılan ziyarette Gençlik ve Spor Bakanı Sayın Suat Kılıç’a Konyaspor hakkında bilgi verilirken, bazı konularda da görüş alışverişinde bulunuldu. Ziyaret sonunda Kulüp Başkanı Ahmet Şan, Gençlik ve Spor Bakanı Sayın Suat Kılıç’a isminin yazılı olduğu 42 numaralı Konyaspor forması hediye etti.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.